Świąteczno-noworoczne spotkanie Przyjaciół Muzeum i pokaz najnowszego filmu Sasnalów.
Zapraszamy wszystkich Członków na podsumowanie 2016 roku.

• Świąteczno-noworoczne spotkanie Przyjaciół Muzeum i pokaz najnowszego filmu Sasnalów.

Zapraszamy Państwa w poniedziałek (19.12.2016 r.) o godzinie 18:00 na świąteczno-noworoczne spotkanie Członków Towarzystwa Pzyjaciół Muzeum, które odbędzie się w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie (ul. Pańska 3).

Podczas spotkania pokrótce podsumujemy miniony rok oraz przekarzemy wstępne plany na 2017 rok. Wydarzenie będzie również idealną okazją do zakupienia edycji Towarzystwa na świąteczne prezenty oraz spotkania się w szerszym gronie Przyjaciół MSN po raz ostatni w tym roku!

Spotkanie będzie połączone z pokazem filmu Anki i Wilhelma Sasnalów „Słońce, to słońce mnie oślepiło”

Prosimy o mailowe potwierdzenie obecności: towarzystwo@artmuseum.pl

Do zobaczenia!