Wizyta w pracowni Witka Orskiego.
Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie w atelier artysty.

• Wizyta w pracowni Witka Orskiego.

W sobotę, 16 kwietnia o godzinie 14:00 odwiedzimy Witka Orskiego w jego zlokalizowanej na warszawskie Prace pracowni.

Podczas zwiedzania zobaczymy wybrane prace fotograficzne z lat 2012 – 2015, w tym tryptyk „Kamienie” (2012), część prac z wystawy „Ćwiecenie” (2014), projekt „The real thing” (2015), będący w trakcie realizacji cykl „Dziury w ziemi” (2015/16), który będzie prezentowany w styczniu 2017 w Galerii miejskiej Arsenał w Białymstoku oraz plan zdjęciowy do pracy „Myślenie gwoździem”, która zostanie pokazana we wrześniu tego roku na wystawie pod tym samym tytułem. O prezentowanych dziełach, swoim procesie twórczym i planach wystawienniczych opowie nam sam artysta.

Ze względu na charatker miejsca liczba gości jest ściśle ograniczona. RSVP: towarzystwo@artmuseum.pl