Przekaż 1% podatku na Towarzystwo Przyjaciół Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.
Tak niewiele potrzeba, aby znacząco wesprzeć promocję i rozwój sztuki współczesnej w Polsce.

• Przekaż 1% podatku na Towarzystwo Przyjaciół Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Zachęcamy do przekazywania 1% podatku na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, które od 2009 roku realizuje misję promocji i wspierania sztuki współczesnej w Polsce, a od 2012 roku posiada status Organizacji Pożytku Publicznego.

Jak przekazać 1% na Towarzsytwo Przyjaciół Muzeum? To proste:

1.Rozliczając swój podatek za 2015 rok w rubryce darowizna 1% wpisz pełną nazwę stowarzyszenia: „Towarzystwo Przyjaciół Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie”

2.W kolejnej rubryce wpisz nr KRS naszego Stowarzyszenia: 0000324646

3.Podaj kwotę darowizny, jaką chcesz przekazać (nie może przekraczać ona 1% podatku).

Zostań Mecenasem sztuki i przekaż 1% swojego podatku na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Zaprzyjaźnij się z Muzeum!

W przypadku pytań i wątpliwości uprzejmie prosimy o kontakt mailowy: towarzystwo@artmuseum.pl

Proj. graf. Emilia Obrzut/Obszar Roboczy