Propozycje wydarzeń dla Członków TPM przy okazji Warsaw Gallery Weekend
Prezentujemy serię wydarzeń VIP.

• Propozycje wydarzeń dla Członków TPM przy okazji Warsaw Gallery Weekend

Szanowni Państwo!

W związku z dużym zainteresowanie objazdową wycieczką po galeriach WGW w zeszłym roku, chcielibyśmy powrócić do tej formy. W tym roku proponujemy Państwu rozpoczęcie sobotniego zwiedzania rozpocząć od:

• oprowadzania po wystawie „Spojrzenia” i koktailu z Towarzystwem Zachęty Sztuk Pięknych (godzina 13:00)
  • następnie ok. godz. 14:30 rozpoczęlibyśmy naszą wycieczkę po warszawskich galeriach w towarzystwie muzealnej kuratorki - Zofii Płoskiej
  • ostatnim przystankiem na naszej trasie będzie CSW, gdzie o godzinie 17:30 odbędzie się oprowadzanie Jarosława Lubiaka w języku angielskim po aktualnych wystawach Centrum.

Poniżej znajdą Państwo link do dokładnego programu VIP - prosimy o potwierdzanie chęci uczestnictwa w sobotnim oprowadzaniu i innych wydarzeniach VIP (zaznaczone na czerwono w programie) drogą mailową jak najszybciej ze względu na ograniczą ilość miejsc.

Program VIP na Warsaw Gallery Weekend 2015