Peview wystawy „Syrena herbem Twym zwodnicza” oraz inauguracja nowego pawilonu Muzeum nad Wisłą.
Zapraszamy na przedpremierowy pokaz i after party.

• Peview wystawy \

Towarzystwo Przyjaciół Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie ma zaszczyt zaprosić Przyjaciół, Patronów i Gości Muzeum na przedpremierowy pokaz wystawy „Syrena herbem Twym zwodnicza” połączony z inauguracją działalności nowego pawilonu Muzeum nad Wisłą.

Preview oraz afterparty odbędą się w piątek, 24.03.2017 o godzinie 18:30 w nowej siedzibie Muzeum nad Wisłą, Wybrzeże Kościuszkowskie 22, Warszawa. Wydarzenie to będzie idealną okazją, by obejrzeć wystawę w towarzystwie kuratorów, jak również zwiedzić zupełnie nowy pawilon Muzeum. Po oprowadzaniu zapraszamy Państwa na przyjęcie zorganizowane przy współpracy z Partnerami wydarzenia: restauracją MOMU, Tschibo i Cisowianką.

Prosimy o potwierdzenie swojej obecności: towarzystwo@artmuseum.pl