Ogłoszenie wyników konkursu na projekt standu informacyjnego i urny na formularze rekrutacyjne do Towarzystwa Przyjaciół Muzeum!
Gratulujemy laureatom!

• Ogłoszenie wyników konkursu na projekt standu informacyjnego i urny na formularze rekrutacyjne do Towarzystwa Przyjaciół Muzeum!

Komisja Konkursowa Towarzystwa Przyjaciół Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie z przyjemnością zawiadamia, iż:

podczas obrad Komisji Konkursowej, które odbyły się 7 października 2015 r. wyłoniono laureata konkursu, którym zostali:

Emilia Obrzut i Michał Jach.

Komisja konkursowa oceniła wszystkie 12 prac nadesłanych zgodnie z wymogami formalnymi i w wyznaczonym terminie. Wszystkie projekty reprezentowały wysoki poziom estetyczny i praktyczny, jednak praca Emilii Obrzut i Michała Jacha wyróżniała się kreatywnością i panującą w identyfikacji wizualnej Towarzystwa estetyką oraz spełniała wszelkie kryteria konkursu.

Praca zostanie zrealizowana i ustawiona w przestrzeni Muzeum na przełomie października i listopada.

Źródło grafiki: http://www.audiovis.nac.gov.pl/obraz/171302/ff90391ac80d739744a1cda87c0ac933/