Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/muzeumsz/domains/msn.muzeumsz.pro-linuxpl.com/public_html/wsp_application/wsp_parse.php on line 1781
 Kolekcjonerska Karta Członkowska - Towarzystwo Przyjaciół Muzeum

Kolekcjonerska Karta Członkowska

• Kolekcjonerska Karta Członkowska

Prezentujemy limitowaną edycję karty członkowskiej!

Karta została zaprojektowana przez Agatę „Endo” Nowicką i nawiązuje zarówno do projektu gmachu Muzeum, jak i do pracy Zbigniewa Libery „Lego. Obóz koncentracyjny”, na zakup której Towarzystwo zbiera fundusze. Całkowity dochód ze sprzedaży kart zostanie przeznaczony właśnie na ten cel.

Cena karty wynosi 200 zł. Kwota ta obejmuje składkę członkowską Towarzystwa za rok 2011. Karta upoważnia m.in. do uczestniczenia w zamkniętych przedpremierowych pokazach wystaw organizowanych przez Muzeum, spotkaniach z kuratorami i artystami jak również do zniżek w muzealnej księgarni pro qm oraz w innych punktach współpracujących z Towarzystwem Przyjaciół Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Kartę można kupić w siedzibie Muzeum w godzinach 10.00-20.00. Kupując kartę na prezent, będą Państwo proszeni o podanie danych obdarowanej osoby, celem wpisania w poczet członków Towarzystwa (imię, nazwisko, adres mailowy oraz korespondencyjny).

Gorąco polecamy!
Z wyrazami szacunku,