Inauguracja Warsaw Gallery Weekend w MSN!
Oficjalne otwarcie organizowane przez Warsaw Gallery Weekend i Towarzystwo Przyjaciół Muzeum

• Inauguracja Warsaw Gallery Weekend w MSN!

Warsaw Gallery Weekend i Towarzystwo Przyjaciół Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie mają zaszczyt zaprosić Państwa na prywatną inaugurację najważniejszego weekendu poświęconego sztuce współczesnej w Polsce, która odbędzie się 25.09.2015 o godzinie 12:00 w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie (ul. Emilii Plater 51).

Podczas spotkania będą Państwo mieli okazję dowiedzieć się o wystawach przygotowanych przez warszawskie galerie oraz najciekawszych wydarzeniach towarzyszących temu trzydniowemu świętu sztuki.

Po części oficjalnej zapraszamy Państwa na kieliszek wina, a następnie na przedpremierowe zwiedzanie nowych wystaw Muzeum (Zofia Rydet. Zapis, 1978-1990 oraz Július Koller, „?”) w towarzystwie kuratorów.

Po spotkaniu w Muzeum warszawskie galerie zaproszą gości na ekskluzywne, zamknięte pokazy jeszcze przed otwarciem dla szerokiej publiczności (w godzinach 14-17).

RSVP: towarzystwo@artmuseum.pl