Hotel Warszawa Art Fair

• Hotel Warszawa Art Fair

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia sali nr 2, w której nasze Towarzystwo zaprezentuje swoją działalność, edycje kolekcjonerskie oraz pokaz filmów o Warszawie z Polskiego Archiwum Filmów Domowych. Będziemy na Państwa czekać przez cały czas otwarcia targów - zapraszamy do rozmów i lepszego poznawania się!

Opis pokazu filmowego TUTAJ.

Hotel Warszawa Art Fair to pierwsze w Polsce targi sztuki współczesnej organizowane w przestrzeni hotelowej. Jedno z pięter Hotelu Warszawa – architektonicznej ikony przedwojennej Warszawy i do dziś jednego z symboli stolicy – gościć będzie w drugi wrześniowy weekend dwadzieścia znanych polskich galerii. Galerie będą miały do dyspozycji pokoje hotelowe, w których przygotują pokazy artystów – solo, duety i tria.

galerie: Biuro Wystaw // Dawid Radziszewski Gallery // Fundacja Galerii Foksal // Le Guern // Gunia Nowik Gallery // IMPORT EXPORT // Instytut Fotografii Fort // Jednostka // LETO // lokal_30 // Galeria Monopol // Olszewski Gallery // Piktogram // Polana Institute // Fundacja Profile // Raster // STEREO // Galeria Szydłowski // Śmierć Człowieka // Wschód

Organizatorkami wydarzenia są galerzystki Gunia Nowik z Gunia Nowik Gallery, Marta Kołakowska z LETO, Justyna Wesołowska i Marika Zamojska z Polana Institute oraz Grupa Likus Hotele i Restauracje. Odbiorcami wydarzenia są przede wszystkim kolekcjonerzy, którzy aktywnie uczestniczą w budowaniu rynku sztuki w Polsce. Hotel Warszawa Art Fair to także platforma spotkań dla kuratorów, krytyków oraz miłośników sztuki oraz okazja do spotkań i rozmów z artystami i galerzystami.

Hotel Warszawa Art Fair otwiera się w piątkowy wieczór programem VIP Preview; w sobotę i w niedzielę wstęp jest otwarty i bezpłatny dla wszystkich.

Więcej informacji TUTAJ.