Wyprzedaż garażowa TPM przedmiotów z magazynu Muzeum (vol. 2).
Ostatnie sprzątanie w magazynach „Emilki”.

• Wyprzedaż garażowa TPM przedmiotów z magazynu Muzeum (vol. 2).

14 maja 2016 r. Towarzystwo Przyjaciół Muzeum wpisując się w cykl pożegnań Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie ze swoją tymczasową siedzibą - modernistycznym pawilonem „Emilia” organizuje wyprzedaż garażową przedmiotów z muzealnych magazynów.

Przez siedem lat działań MSN w „Emilce” zgromadziliśmy sporą ilość ciekawych przedmiotów, którymi przy okazji opróżniania magazynów chcielibyśmy się podzielić.

Wyprzedaż rozpoczynamy o godzinie 12:00 w pasażu na tyłach pawilonu „Emilia”, a prezentacja przedmiotów odbywać się będzie na naszym profilu na Facebooku z odpowiednim wyprzedzeniem.

Mamy nadzieję, iż pomożecie nam posprzątać „Emilię” i przy okazji uzupełnicie domową kolekcję książek, plakatów i artystycznego designu.

fot. B. Stawiarski