Wyprzedaż garażowa TPM przedmiotów z magazynu Muzeum.
Impreza towarzysząca prezentacji planów nowej siedziby MSN.

• Wyprzedaż garażowa TPM przedmiotów z magazynu Muzeum.

Towarzystwo Przyjaciół Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na wyprzedaż garażową przedmiotów z magazynu Muzeum.

19 września o godzinie 12:00 ruszamy z wyprzedażą garażową przedmiotów z magazynu „Emilki”. Podczas wyprzedaży znajdziecie m.in. archiwalne plakaty, książki o sztuce i designie czy konstrukcje wykonane przy okazji wielu edycji festiwalu „Warszawa w Budowie”.
Podczas wydarzenia będziecie mogli sobie zrobić również pamiątkowe zdjęcie czy odwiedzić strefę gastronomiczną. Przy tej okazji zachęcamy też do wstępowania w szeregi Przyjaciół Muzeum.
Wyprzedaż odbędzie się w pasażu pomiędzy pawilonem „Emilia”, a budynkiem przy ul. Pańskiej 3 i potrwa do godziny 15 (chyba, że wcześniej wszystko wyprzedamy :), a już od godziny 14:00 zapraszamy na plac Defilad, gdzie na działce należącej do Muzeum odbędzie się prezentacja projektu nowej siedziby MSN.
Zapraszamy serdecznie!