Wyjazd członków Towarzystwa do Nadrenii Północnej-Westfalii

• Wyjazd członków Towarzystwa do Nadrenii Północnej-Westfalii

Towarzystwo Przyjaciół Muzeum serdecznie zaprasza na wyjazdowe spotkanie Członków w Niemczech, w dniach 6-8 września 2013.

Spotkanie jest wspólną inicjatywą Towarzystwa Przyjaciół Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Instytutu Polskiego w Düsseldorfie oraz przedstawicieli tamtejszych instytucji i galerii, którzy przygotują dla nas specjalny program.

Weźmiemy udział m.in. we wspólnych otwarciach galerii z Düsseldorfu i Kolonii, które corocznie odbywają się pod nazwą DC Open, jak również uroczystej gali odbywającej się po oficjalnym otwarciu w siedzibie Langen Foundation. Odwiedzimy wybrane prywatne kolekcje, spotkamy się również z reprezentantami towarzystw najważniejszych instytucji w regionie.