Współpraca z MS Club!
Rozpoczynamy działania z Klubem Przyjaciół Muzeum Sztuki w Łodzi.

• Współpraca z MS Club!

Szanowni Państwo!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż z dniem 1 kwietnia 2016 roku oficjalnie rozpoczeliśmy współpracę z Klubem Muzeum Sztuki w Łodzi (MS Club). Nasza współpraca będzie przebiegać na podobnych zasadach, jak kooperacja z Towarzystwem Zachęty Sztuk Pięknych.

Możemy pochwalić się już dwoma wspólnymi przedsięwzięciami: wizytą naszych Członków na oprowadzaniu po wystawie Mirosława Bałki w Muzeum Sztuki w Łodzi (12.03.16) i rewizycie klubowiczów z MS Club na trzech ostatnich wystawach w „Emilce” (23.04.16). Zamierzamy wspólnie realizować dalsze przesięwzięcia, wzajemnie zapraszać naszych Członków na organizowane wydarzenia, zacieśniać więzi pomiędzy warszawskimi i łódzkimi Kolekcjonerami.

Bardzo dziękujemy Muzeum Sztuki w Łodzi za miły gest dla naszych Przyjaciół - od momentu podpisania umowy Członkowie Towarzystwa MSN mogą bezpłatnie odwiedzać wystawy w MS w Łodzi po okazaniu aktualnej karty Członkowskiej. Dzięki temu Muzeum Sztuki w Łodzi stało się drugim, po Zachęcie, miejscem w Polsce, gdzie mogą Państwo bezpłatnie obejrzeć wystawy po okazaniu karty Przyjaciela MSN.

Mamy nadzieję, iż nasza współpraca przyczyni się do budowania środowiska kolekcjonerów i miłośników sztuki nowoczesnej w Polsce i pomoże jeszcze bardziej urozmaicić nasze programy członkowskie.

Dziękujemy Muzeum Sztuki w Łodzi za umożliwienie nam tej współpracy!