Wizyta w Jankilevitsch Collection dla Przyjaciół MSN.
Oprowadzanie po drugiej odsłonie prac z Jankilevitsch Collection.

• Wizyta w Jankilevitsch Collection dla Przyjaciół MSN.

Zapraszamy Państwa na oprowadzanie po drugiej odsłonie prac z Jankilevitsch Collection pt. „Pejzaż abstrakcyjny”, które odbędzie się we wtorek, 11.10.2016 r. o godzinie 18:00.

Podczas drugiej odsłony kolekcji obejrzymy prace takich artytsów, jak: Bownik, Rafał Bujnowski, Tadeusz Dominik, Wojciech Fangor, Andre Lanskoy, Jerzy Nowosielski, Igor Omulecki, Teresa Pągowska, Zbigniew Rogalski, Mateusz Sadowski, Kajetan Sosnowski, Piotr Uklański. Po wystawie oprowadzi nas Katarzyna Wąs - kuratorka kolekcji „Zwierciadła” i Jankilevistch Collection.

Wystawa ulokowana jest na 42. piętrze budynku Cosmpolitana - dzięki temu miejska panorama stworzy wspaniałe tło do ekspozycji dzieł sztuki, co jeszcze bardziej wzmaga odbiór samych prac.

Ze względu na ograniczenia przestrzeni bardzo prosimy o potiwerdzanie swojej obecności: towarzystwo@artmuseum.pl