Walne Zebranie Członków TPMSN

• Walne Zebranie Członków TPMSN

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Zwyczajne Walne Zebranie Członków, które odbędzie się 14 czerwca 2018 (czwartek) o godzinie 18:00 w Powidokach w Muzeum nad Wisłą (Wybrzeże Kościuszkowskie 22, Warszawa).

Zapraszamy szczególnie nowych członków, którzy będą mogli posłuchać o planach i programie Towarzystwa do końca roku, oraz podsumowania roku poprzedniego. Nasze działania obfitowały w organizację spotkań w galeriach i muzeach, na czele z przedpremierowymi pokazami i oprowadzaniami po wystawach Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, ale i nie tylko. Sporo sił poświęciliśmy na działania promocyjne Towarzystwa. Mamy nadzieję, iż nasze działania odpowiadały Państwa oczekiwaniom, a kolejne lata wspólnej pracy pozwolą odczuwać Państwu dumę, z przynależenia do takiej organizacji, jaką jest Towarzystwo Przyjaciół Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Prosimy o potwierdzenie obecności.