Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/muzeumsz/domains/msn.muzeumsz.pro-linuxpl.com/public_html/wsp_application/wsp_parse.php on line 1781
 Prezentacja kolekcjonerskich edycji - Towarzystwo Przyjaciół Muzeum

Prezentacja kolekcjonerskich edycji
Sobotnie popołudnie w Muzeum Sztuki Nowoczesnej

• Prezentacja kolekcjonerskich edycji

Prezentacja edycji kolekcjonerskich, film i rozmowa o Eustachym Kossakowskim, pokaz Legendy Kaspara Hausera

Towarzystwo Przyjaciół Muzeum ma przyjemność zaprosić Państwa na oficjalną odsłonę najnowszych edycji Towarzystwa, która odbędzie się w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie przy ul. Pańskiej 3, dnia 15 września o godzinie 17:00.

W programie prezentacja sitodruku Goshki Macugi „List” (2012) w limitowanej edycji 50, wyprodukowanego przez artystkę wspólnie z Towarzystwem Przyjaciół Muzeum oraz trzy pudełka kolekcjonerskie w limitowanej edycji sześciu egzemplarzy z najważniejszymi seriami fotograficznymi wybitnego polskiego fotografa Eustachego Kossakowskiego, powstałe przy współpracy Towarzystwa ze Stowarzyszeniem EKO.

Zapraszamy Państwa na lampkę wina, słodkości przygotowane przez cukiernię La Vanille oraz program artystyczny:

- pokaz materiałów filmowych o Eustachym Kossakowskim,

- spotkanie z Anką Ptaszkowską, współtwórczynią Galerii Foksal, prezesem Stowarzyszenia Eustachy Kossakowski objectif/subjectif (EKO), wdową po Eustachym Kossakowskim,

- specjalna projekcja przeboju festiwali filmowych w Rotterdamie i T-Mobile Nowe Horyzonty, filmu „Legenda Kaspara Hausera” (reż. Davide Manuli). Film pokazywany będzie w ramach cyklu performatywno-filmowego Muzeum „Maxi Singiel”, ale specjalnie dla Państwa pokażemy go po raz pierwszy już w najbliższą sobotę z okazji Spotkania Towarzystwa.