Oprowadzanie po wystawach i przyjęcie coctailowe z Viennacontemporary.
Spotkanie polskich i austriackich kolekcjonerów.

• Oprowadzanie po wystawach i przyjęcie coctailowe z Viennacontemporary.

Szanowni Państwo!

Mamy zaszczyt zaprosić na wydarzenie organizowane wspólnie przez Towarzystwo Przyjaciół Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie i targi sztuki Viennacontemporary (ex Viennafair).

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 w pawilonie Emilia od oprowadzania po wystawach „Andrzej Wróblewski: Recto/Verso 1948-1949, 1956-1957” oraz „Gdyby dwa morza miały się spotkać”.

O godzinie 19:00 zapraszamy do budynku przy ulicy Pańskiej 3, gdzie odbędzie się małe przyjęcie koktajlowe. Podczas przyjęcia odbędzie się krótka prezentacja tegorocznej edycji Viennafair. Będzie to również wspaniała okazja do zapoznania się polskich i austriackich kolekcjonerów oraz miłośników sztuki współczesnej.

Ze względu na ograniczone możliwości przestrzeni, w której będzie odbywało się wydarzenie RSVP do 13.04.2015 pod adresem towarzystwo@artmuseum.pl lub maciej.wolosiuk@artmuseum.pl

Serdecznie zapraszamy!!