Oprowadzanie po kolekcji sztuki Państwa Roeflerów w Villa La Fleur w Konstancinie.
Zapraszamy serdecznie na zwiedzanie kolekcji Ecole de Paris.

• Oprowadzanie po kolekcji sztuki Państwa Roeflerów w Villa La Fleur w Konstancinie.

Agnieszka i Marek Roefler mają zaszczyt zaprosić Państwa na zwiedzanie Villa La Fleur w dniu 11.06.2016 o godzinie 13:30.

W programie oprowadzanie po stałej ekspozycji Muzeum, gdzie zobaczymy dzieła artystów takich jak : Kisling, Zak, Hayden, Epstein, Muter, Mędrzycki, Mondzain, Ślewiński, Pankiewicz, Marcoussis, Halicka, Eibisch, Kanelba, Menkes, Grunsweigh, Dobrzycki, Pressman, Lambert-Rucki, Biegas, Dunikowski. Po prezentacji gospodarze zapraszają na poczęstunek.

Potiwerdzenie obecności: towarzystwo@artmuseum.pl

Prosimy o zorganizoanie transportu we własnym zakresie. Osoby posiadające wolne miejsca w aucie proszone są o przekazywanie informacji kordynatorowi.