Jednodniowa wycieczka Członków Towarzystwa Przyjaciół Muzeum do Łodzi.
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt.

• Jednodniowa wycieczka Członków Towarzystwa Przyjaciół Muzeum do Łodzi.

Zapraszamy Państwa na jednodniową wycieczkę do Łodzi na wystawę Mirosława Bałki „Nerw. Kosntrukcja” do Muzeum Sztuki w Łodzi. Wyjazd odbędzie się 12 marca 2016.

Plan wycieczki przewiduje:

14:00 - 15:00 - zwiedzanie wystawy Mirosławy Bałki w towarzystwie kuratorki Marii Morzuch, która dokładnie opowie nam o całej wystawie. Wystawa znajduje się w budynku Muzeum Sztuki w Łodzi przy ul. Więckowskiego 36.

15:15 - 16:00 - zwiedzanie wystawy „Wobec awangardy XX wieku”, na której zobaczymy prace m.in. Oskara Dawickiego, Júliusa Kollera, Natali LL, Zbigniewa Libery czy Józefa Robakowskiego.

Bardzo prosimy o zorganizowanie transportu z i do Łodzi we własnym zakresie.

Wszelkie szczegóły wycieczki będziemy omawiać bezpośrednio z osobami zainteresowanymi, dlatego prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa: towarzystwo@artmuseum.pl