Edycje Kolekcjonerskie

• Edycje Kolekcjonerskie

Towarzystwo Przyjaciół MSN w Warszawie, we współpracy z artystami biorącymi udział w wystawach i działaniach Muzeum, przygotowało imponujące portfolio edycji kolekcjonerskich.

Wpływy ze sprzedaży edycji przeznaczamy na pozyskiwanie dzieł sztuki dodatkowo do zakupów do kolekcji Muzeum ze środków Ministerstwa Kultury i Sztuki. Fundusz ten jest wyrazem obywatelskiego poparcia dla Muzeum.

Edycje kolekcjonerskie wykonane są najczęściej w formie druków cyfrowych, sitodruków lub fotografii na specjalistyczych papierach fotograficznych. Unikatowe prace artystów realizowane w krótkich seriach nadadzą indywidualnego charakteru wnętrzom mieszkalnym lub biurowym. Oprawione w eleganckie ramy, dobrane przez współpracujących z nami specjalistów oprawy obrazów, mogą być również wyjątkowym upominkiem. Wśród nich proponujemy:

• wydruki cyfrowe edycji kolekcjonerskiej wydanej z okazji pożegnania z Pawilonem Emilia,
  • edycje wydane z okazji wystawy „Syrena herbem twym zwodnicza” inaugurującej pawilon Muzeum nad Wisłą,
  • edycje przedstawiające dzieła sztuki z kolekcji Muzeum oraz
  • wydruki na papierach fotograficznych z archiwów artystów zdeponowanych w MSN w Warszawie.

Szczegóły w zakładce EDYCJE oraz w pawilonie Muzeum nad Wisłą.

Zakup można zrealizować w Muzeum nad Wisłą – płatność kartą i gotówką – lub kontaktując się z nami pod adresem: towarzystwo@artmuseum.pl – płatność przelewem. Cena rośnie wraz z wyczerpywaniem się nakładu.