Dziękujemy za wsparcie w 2014 roku!
Przekazaliśmy 25.000 zł na zakup pracy Lynette Yiadom-Boakye „Observer of Spring”.

• Dziękujemy za wsparcie w 2014 roku!

Serdecznie dziękujemy za wspieranie naszej inicjatywy i obdarzenie nas takim zaufaniem w 2014 roku!

Dzięki Państwa pomocy udało nam się zebrać i przekazać Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie 25.000 zł. - jest to prawie 1/3 całkowitego kosztu obrazu Lynette Yiadom-Boakye „Observer of Spring”, którego zakup do kolekcji Muzeum jest obecnie dla nas kwestią priorytetową.
Liczymy jednocześnie, iż Państwa zaangażowanie nie będzie słabnąć w 2015 roku i uda nam się uzbierać brakującą kwotę. Do 24.01.2015 istnieje również możliwość zakupu cegiełek, z których dochód zostanie przeznaczony na zakup obrazu. Koszt jednej cegiełki to 100 zł. Jeżeli są Państwo zainteresowani, to prosimy o kontakt mailowy: towarzystwo@artmuseum.pl
Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia w 2015 roku!