Aukcja charytatywna oraz oprowadzanie po wystawie w CSW!
Zachęcamy do licytowania podczas aukcji - całkowity zysk zostanie przekazany Fundacji Razem Pamoja.

• Aukcja charytatywna oraz oprowadzanie po wystawie w CSW!

W niedzielę, 24 stycznia o godzinie 18:00 w CSW odbędzie się wernisaż wystawy przed aukcją Fundacji Razem Pamoja „Poznawać, działać, dzielić się”.

W poniedziałek, 25 stycznia o godzinie 19:00 odbędzie się zaś oprowadzanie po wystawie z Bartoszem Przybył-Ołowskim zorganizowane specjalnie dla Członków Towarzystwa Przyjaciół Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie i Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych. Aukcja, której katalog znajdą Państwo w załączniku (znajdą tam Państwo takie nazwiska, jak Brzeżańska, Ołowska, Szlaga czy Kuśmirowski), odbędzie się w środę, 27 stycznia o godzinie 19:00 w CSW. Całkowity dochód z aukcji zostanie przeznaczony na działalność statutową fundacji.

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa!

Dodatkowych informacji odnośnie wystawy, aukcji i działalności Fundacji udzieli Pańswtu Bartosz Przybył-Ołowski: bartek@pamoja.pl

RSVP: towarzystwo@artmuseum.pl

Pobierz katalog aukcji w PDF